C5750X7R2J154M160KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
0.15 µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)