C3216X7R2A473M115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 4,517
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 15,115
Datasheet
In Stock: 85
Similar
Similar
Direct
Knowles Syfer
Direct
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
0.047 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)