FFSD-13-D-09.85-01-N is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
In Stock: 120
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.821' (250.19mm, 9.85")
FFSD-13-D-09.85-01-N
DigiKey Part Number
FFSD-13-D-09.85-01-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FFSD-13-D-09.85-01-N
Detailed Description
EDA/CAD Models
FFSD-13-D-09.85-01-N Models
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Manufacturer
Length
0.821' (250.19mm, 9.85")
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)