FFSD-13-D-09.80-01-N is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
In Stock: 120
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.817' (248.92mm, 9.80")
FFSD-13-D-09.80-01-N
DigiKey Part Number
FFSD-13-D-09.80-01-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FFSD-13-D-09.80-01-N
Detailed Description
EDA/CAD Models
FFSD-13-D-09.80-01-N Models
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Manufacturer
Length
0.817' (248.92mm, 9.80")
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)