FFSD-05-D-03.50-01-N-RN2 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
In Stock: 2
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.292' (88.90mm, 3.50")
FFSD-05-D-03.50-01-N-RN2
DigiKey Part Number
FFSD-05-D-03.50-01-N-RN2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FFSD-05-D-03.50-01-N-RN2
Detailed Description
EDA/CAD Models
FFSD-05-D-03.50-01-N-RN2 Models
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Manufacturer
Length
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)