XPL326200.000000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XPL326200.000000I
DigiKey Part Number
800-XPL326200.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XPL326200.000000I
Description
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
66mA
Part Status
Last Time Buy
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)