XLL326156.250000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 500
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
SiTime
SiTime
In Stock: 965
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL326156.250000I
DigiKey Part Number
800-XLL326156.250000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLL326156.250000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLL326156.250000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL326156.250000I
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
34mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)