633V15625I2T is available for purchase but is not normally stocked.
Direct
Abracon LLC
In Stock: 1,000
Datasheet
Direct
Abracon LLC
Raltron Electronics
EPSON
In Stock: 313
SiTime
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
633V15625I2T
DigiKey Part Number
633V15625I2T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
633V15625I2T
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
2.5V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
66mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)