CL3225-156.250-2.5-25-X-T-TR | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CL3225-156.250-2.5-25-X-T-TR |
Description | XTAL OSC XO 156.25MHZ 2.5V LVDS |
Manufacturer Standard Lead Time | 14 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Output LVDS |
Mfr | Voltage - Supply 2.5V |
Series | Frequency Stability ±25ppm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Current - Supply (Max) 40mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm) |