A24200-044
DigiKey Part Number
2262-A24200-044-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A24200-044
Description
DRP-44-WD18.0-C-LT
Detailed Description
44 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.50' (457.20mm)
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Manufacturer
Omnetics
Length
1.50' (457.20mm)