A24200-036
DigiKey Part Number
2262-A24200-036-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A24200-036
Description
DRP-36-WD18.0-C-LT
Detailed Description
36 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.50' (457.20mm)
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Manufacturer
Omnetics
Length
1.50' (457.20mm)