BZX884-C15,315 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 305
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 392,000
Datasheet
Zener Diode 15 V 250 mW ±5% Surface Mount DFN1006-2