BZX84J-C6V8,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 2,203
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 913
Datasheet
onsemi
In Stock: 1,063
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 150
Zener Diode 6.8 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F