BZX84J-C5V1,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 12,837
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 29,289
Datasheet
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 5.1 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F