BZX84J-C27,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,925
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 5,092
onsemi
Zener Diode 27 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F