BZX84J-C18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,690
onsemi
In Stock: 454
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 1
Rohm Semiconductor
In Stock: 26
Zener Diode 18 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F