BZX84J-C10,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,802
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 33,168
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 13
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 10 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F