BZX84J-B5V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 1,790
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 2,662
Datasheet
Zener Diode 5.6 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F