BZX84J-B3V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 50,216
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 3.6 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F