BZX84J-B27,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 5,720
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 5,092
Datasheet
onsemi
onsemi
Zener Diode 27 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F