BZX84J-B10,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 33,168
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 720
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 13
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 10 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F