BZX84-B9V1,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 2,136
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Diodes Incorporated
Zener Diode 9.1 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB