BZX585-C3V3,135 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,820
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
onsemi
Zener Diode 3.3 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523