BZX585-B7V5,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 1,788
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 103,790
Datasheet
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Diodes Incorporated
In Stock: 780
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
Zener Diode 7.5 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523