BZX585-B6V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 40,648
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 81,449
Datasheet
Similar
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
Zener Diode 6.2 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523