BZX585-B4V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 38,329
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 1,284
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
In Stock: 45
In Stock: 197
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523