BZX585-B3V3,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,820
Datasheet
Rohm Semiconductor
In Stock: 135
onsemi
onsemi
Zener Diode 3.3 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523