BZX384-B5V1,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 73,575
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 35,253
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
In Stock: 495
Zener Diode 5.1 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323