BZX384-B51,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
In Stock: 229
onsemi
Zener Diode 51 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323