BZX384-B3V9,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 25,538
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 1,118
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 3.9 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323