BZV90-C56,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Nexperia USA Inc.
In Stock: 64,417
Datasheet
Zener Diode 56 V 1.5 W ±5% Surface Mount SOT-223