BZV49-C4V3,135 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Nexperia USA Inc.
In Stock: 1
Datasheet
Zener Diode 4.3 V 1 W ±5% Surface Mount SOT-89