BZT52H-C6V8,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 5,851
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 1,063
Datasheet
onsemi
Zener Diode 6.8 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F