BZT52H-C51,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 7,048
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 8,651
Datasheet
Rochester Electronics, LLC
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 51 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F