BZT52H-B3V9,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 6,718
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 17,994
Datasheet
Zener Diode 3.9 V 375 mW ±2% Surface Mount SOD-123F