BZT52H-B3V3,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 32,977
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 3,389
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 3.3 V 375 mW ±2% Surface Mount SOD-123F