BZB84-B5V6,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 281
Datasheet
Rohm Semiconductor
In Stock: 2,203
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.6 V 300 mW ±2% TO-236AB