0008500113-12-A6
DigiKey Part Number
0008500113-12-A6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-A6
Description
12" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Orange
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A3049 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3049 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3049 GREEN
In-Stock: 1
12" PRE-CRIMP A3049 RED
In-Stock: 358
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
3" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
4" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
6" PRE-CRIMP A3049 ORANGE