MS192-10F
DigiKey Part Number
2333-MS192-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS192-10F
Description
RF SHIELD 0.587"X0.756" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.587" (14.90mm) X 0.756" (19.20mm) Non-Vented Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS192-10F Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Height - Overall
0.150" (3.80mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
0.756" (19.20mm)
Series
Width - Overall
0.587" (14.90mm)