TCN4227M016R0070E is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2924 (7361 Metric) 70mOhm @ 100kHz