T523H227M016APE070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Vishay Polytech
In Stock: 0
Datasheet
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2924 (7360 Metric) 70mOhm @ 100kHz