0603J1000181JCT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Direct
TDK
In Stock: 90
Direct
YAGEO
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
180 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)