T521V476M016ATE070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 1,000
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Panasonic Industry
In Stock: 4
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz