Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
30 MHz ±10ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
DigiKey Part Number
Q30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 9PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
MHz Crystal
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Frequency
30 MHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Base Product Number
Load Capacitance
9pF