415-0033-MM500
DigiKey Part Number
J10312-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0033-MM500
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 DS 19.69" (500.00mm)
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
RG-316 DS
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz