415-0033-MM150
DigiKey Part Number
J10310-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0033-MM150
Description
COAX CBL SMA TO SMA 5.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 DS 5.906" (150.00mm)
Length
5.906" (150.00mm)
Cable Type
RG-316 DS
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
12.4 GHz