969M101-22-1
DigiKey Part Number
CI22B-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
969M101-22-1
Description
HOOK-UP 22AWG 31KV CLEAR 100'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire Clear 31kV 100.0' (30.5m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.230" (5.84mm)
Voltage
31kV
Cable Type
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C