A-1PA-132-025B2
DigiKey Part Number
ARF2200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A-1PA-132-025B2
Description
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC 1.32mm OD Coaxial Cable 0.980" (24.89mm)
Length
0.980" (24.89mm)
Cable Type
1.32mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Additional Resources
In-Stock: 1,906
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
In-Stock: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
In-Stock: 320
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
In-Stock: 100
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"