A-1PA-132-01KB2
DigiKey Part Number
ARF2199-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A-1PA-132-01KB2
Description
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC 1.32mm OD Coaxial Cable 39.4" (1.0m) 3.3'
Length
39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type
1.32mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Additional Resources
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Alternate Length
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
In-Stock: 1906
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
In-Stock: 320
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
In-Stock: 100
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"