095FJZFPZAH-024
DigiKey Part Number
115-095FJZFPZAH-024-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095FJZFPZAH-024
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
2nd Connector
Fakra II (Gen 2.0) Plug
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C